Menu Zamknij

COVID-19

POROZMAWIAJMY

DORADZIMY, JAK STWORZYĆ BEZPIECZNĄ PRZESTRZEŃ W TWOIM BUDYNKU

Słupek z taśmą Tensabarrier®

Idealnie nadaje się do organizowania kolejki oraz wyznacznia i odgradzania stref na obiekcie a także wdrażania dobrej praktyki zachowywania bezpiecznej odległości między ludźmi.

Oznaczenia na podłodze

Rozwiązanie, które można szybko zastosować przy wejściach i wyjściach, w obszarach ogólnodostępnych i w kolejkach.

rabat-szkoly-25-procent
Zapytaj nas, jak zaprojektować i wygrodzić przestrzeń w Twoim budynku. Zadzwoń pod numer 71 359 3800 lub zostaw kontakt w poniższym formularzu a oddzwonimy!

Ramka na słupek odgradzający

Umieść na słupku odgradzającym Tensabarrier, gdy chcesz przekazać klientom ważne komunikaty dotyczące bezpieczeństwa bez konieczności kontaktu osobistego.

Koronawirus (COVID-19):

Zarządzanie ruchem ludzi i wyznaczanie bezpiecznej odległości za pomocą rozwiązań Tensator do zarządzania kolejką

Rozprzestrzenianie się COVID-19 na świecie wymusza wprowadzenie modyfikacji w sposobie poruszania się ludzi, jak również ich interakcji, dlatego tak ważne jest dostosowanie się do zmian. Ogromne znaczenie ma udział jednostek edukacyjnych, obiektów administracji a przede wszystkim punktów zdrowia w zwalczaniu pandemii poprzez zastosowanie dobrych technik zachęcających do utrzymywania bezpiecznej odległości.

W tym wyjątkowo trudnym czasie dobre rozwiązania do zarządzania ruchem ludzi mogą:

Pomagać wyznaczać bezpieczną odległość pomiędzy ludźmi zalecaną w celu obniżenia ryzyka zakażenia

Ogradzaj różne strefy oraz kontroluj dostęp do nich.

Pomagać w szybszym przesuwaniu się kolejki tak, aby ludzie nie przebywali długo w jednym miejscu

Informować o obowiązujących wymaganiach.

W tym trudnym czasie Tensator oferuje szeroką gamę rozwiązań pomagających w zarządzaniu kolejką oraz w realizowaniu wyzwań związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem ludzi. Skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie udzieli porady i pomoże rozwiązać problemy związane z zarządzaniem ruchem ludzi.

Pomocne produkty Tensator:

Słupek teleskopowy Tensabarrier®

Przekazuj klientom i personelowi ważne informacje za pomocą naszego wszechstronnego rozwiązania. Wysuń komunikat wysoko tak, aby był widoczny dla każdego z daleka.

Taśmy Tensabarrier® z nadrukiem

Na wszystkich naszych produktach można nadrukować przyciągające wzrok komunikaty pomagające zachować bezpieczeństwo klientów i personelu w okresie pandemii.

Kasety ścienne z taśmą Tensabarrier®

Szybko i efektywnie wydzielają obszar wyłączony z użytkowania. Idealnie nadają się do wydzielania dróg i ograniczania dostępu to obszarów wyłączonych. Łatwe do zamocowania na stałe lub tymczasowo.

Słupek z taśmą Tensabarrier® Facility

Idealnie sprawdzi się na zewnątrz obiektu lub na zapleczach do organizacji kolejek, ograniczania dostępu lub do wyznaczania różnych stref. Słupek i podstawę można łatwo rozmontować do transportu lub przechowania bez użycia narzędzi.

Realizujemy zamówienia.
Dostarczamy produkty.