Menu Zamknij

COVID-19

DZIAŁAJ TERAZ!

POMAGAMY ZACHOWAĆ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ​

Koronawirus (COVID-19):

Zarządzanie ruchem ludzi i wyznaczanie bezpiecznej odległości za pomocą rozwiązań Tensator do zarządzania kolejką

W tym wyjątkowo trudnym czasie dobre rozwiązania do zarządzania ruchem ludzi mogą:

Rozprzestrzenianie się COVID-19 na świecie wymusza wprowadzenie modyfikacji w sposobie poruszania się ludzi, jak również ich interakcji, dlatego tak ważne jest dostosowanie się do zmian. Ogromne znaczenie ma udział punktów sprzedaży detalicznej, aptek, obiektów hotelowych i węzłów

komunikacyjnych w zwalczaniu pandemii poprzez zastosowanie dobrych technik zachęcających do utrzymywania bezpiecznej odległości od innych osób oraz edukowanie  personelu i klientów za pomocą prostych rozwiązań służących do kontrolowania przemieszczania się ludzi.

Pomagać wyznaczać bezpieczną odległość pomiędzy klientami zalecaną w celu obniżenia ryzyka zakażenia

Organizować kolejkę poza dotychczasowym lokalem lub w nowym miejscu w lokalu.

Pomagać w szybszym przesuwaniu się kolejki tak, aby klienci nie przebywali długo w jednym miejscu

Oznaczać i informować o zachowaniu bezpiecznej odległości.

W tym trudnym czasie Tensator oferuje szeroką gamę rozwiązań pomagających w zarządzaniu kolejką oraz w realizowaniu wyzwań związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem ludzi. Skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie udzieli porady i pomoże rozwiązać problemy związane z zarządzaniem ruchem ludzi.

Pomocne produkty Tensator:

Słupek Tensabarrier®

Idealnie nadaje się do organizowania kolejki i wdrażania dobrej praktyki zachowywania bezpiecznej odległości między klientami. Ustaw słupki w odległości 2 metrów od siebie, w ten sposób klienci będą wiedzieli, w którym miejscu stanąć, aby zachować zalecany dystans od osoby stojącej z przodu

Dystans społeczny

Lekki słupek z tworzywa ztucznego o dużej wytrzymałości i gumowa podstawa, które łatwo złożyć i ustawić w odległości co 2 m. Unikalna konstrukcja wierzchołka słupka umożliwia zamocowanie linie barierki bez wiązania, umożliwiając szybkie ustawienie wygrodzenia. Ten słupek umożliwi przypomnienie klientom zasad dystansu społecznego podczas czekania w kolejce lub podczas poruszania się po obiektach. Przyciągająca wzrok grafika może być dodana na słupki i stworzyć doskonałe narzędzie komunikacji z możliwością dodatkowego przypomnienia klientom, że muszą zachować wymagany dystans.

Tablica informacyjna A2

Nakładana tablica na słupek Tensabarrier pomaga przypomnieć o zasadach zachowania dystansu społecznego. Duży format A2 zapewnia czytelny przekaz.

Ramka na słupek odgradzający

Umieść na słupku odgradzającym Tensabarrier, gdy chcesz przekazać klientom ważne komunikaty dotyczące bezpieczeństwa bez konieczności kontaktu osobistego. Idealnie sprawdzą się do informowania klientów o konieczności zachowania odległości ok. 2 metrów od osoby stojącej z przodu.

Oznaczenia na podłodze

Rozwiązanie, które można szybko zastosować przy wejściach i wyjściach, w obszarach ogólnodostępnych i w kolejkach, aby pomóc klientom w zachowaniu bezpiecznej odległości w kolejce lub podczas przemieszczania się po sklepie/lokalu.

Słupek teleskopowy Tensabarrier®

Przekazuj klientom i personelowi ważne informacje za pomocą naszego wszechstronnego rozwiązania. Wysuń komunikat wysoko tak, aby był widoczny dla każdego z daleka.

Płotki ogradzające

Mocne i efektywne rozwiązanie, idealne, gdy konieczne jest odgrodzenie ludzi od miejsca z ograniczonym dostępem. Łączone zamknięciem hakowym, dzięki czemu ogrodzenie jest wytrzymałe na napór tłumu.

Taśmy Tensabarrier® z nadrukiem

Na wszystkich naszych produktach można nadrukować przyciągające wzrok komunikaty pomagające zachować bezpieczeństwo klientów i personelu w okresie pandemii.

Kasety ścienne Tensabarrier®

Szybko i efektywnie wydzielają obszar wyłączony z użytkowania. Idealnie nadają się do wydzielania dróg i ograniczania dostępu to obszarów wyłączonych. Łatwe do zamocowania na stałe lub tymczasowo.

Słupek Tensabarrier® do specjalnych zastosowań

Idealnie sprawdzi się na zewnątrz lub na zapleczach do ograniczania dostępu dla klientów lub do wyznaczania stref bezpiecznych dla pracowników magazynów. Słupek i podstawę można łatwo rozmontować do transportu lub przechowania bez użycia narzędzi.