Menu Zamknij

Czy przygotowałeś firmę na lato?

O tej porze roku budzimy się ze snu zimowego i zaczynamy przygotowania do lata. Okres letni to najważniejszy czas dla firm, szczególnie tych działających w branży rekreacyjnej i hotelarsko-gastronomicznej. Słońce świeci, dzieci mają wakacje, a rodzice szukają sposobów zapewnienia im rozrywki.

Zarabiaj na większej liczbie klientów odwiedzających Wasz obiekt stosując się do tych prostych wskazówek, jak zarządzać tłumem i generować przychody:

Skuteczna kontrola tłumu – Tensaguide® Plus, wchodzący w skład linii Tensabarrier®, to wysoce konfigurowalny, modułowy system barierek, który pomaga kierować gości i optymalizuje przepływ ludzi. Tensaguide® Plus można również wyposażyć w panele multimedialne, które zapewniają idealną platformę służącą do promocji marki, przekazywania komunikatów promocyjnych, albo przestrzeń tę można wynająć zewnętrznemu reklamodawcy, zapewniając sobie dodatkowy, regularny strumień przychodów.
Wyraźne oznakowanie kierunku poruszania się – firmy muszą dbać o wrażenia klientów, zapewniając bezproblemowe i jak najprzyjemniejsze doznania. Jednym ze sposobów zapewnienia lepszych wrażeń klienta jest przekazywanie jasnych wskazówek, jak znaleźć drogę oraz przedstawianie ofert specjalnych. Oznakowanie cyfrowe może być świetnym sposobem przebicia się przez szum informacyjny tworzony przez oznakowanie tradycyjne. Użyj Wirtualnego asystenta Tensator®, oznakowania cyfrowego nowej generacji, aby przekazać właściwą wiadomość właściwym ludziom we właściwym czasie.
Zajmij klientów – w godzinach szczytu kolejki w Państwa obiekcie mogą być długie, ale to nie powinno być powodem do zmartwień. Jeśli wdrożą Państwo solidny system organizacji kolejki, klienci powinni czuć się swobodnie. Powszechnie wiadomo, że czas oczekiwania, gdy klient jest zajęty jest odczuwany jako krótszy niż czas, gdy klient nie jest zajęty, tym samym firmy powinny zapewnić sobie odpowiednie narzędzia służące do odwrócenia uwagi kolejkowiczów. Może do tego posłużyć system sprzedaży produktów w kolejce, dzięki któremu klienci mogą przeglądać artykuły i oferty promocyjne oraz dokonywać zakupów impulsywnych, albo można wyświetlać multimedia cyfrowe zapewniające klientom rozrywkę w czasie oczekiwania.
Elektroniczna organizacja kolejki – to rozwiązanie, które służy do organizacji kolejki, przyspiesza przepływ klientów i eliminuje zdenerwowanie i frustracje związane z kolejką, kierując oczekujących klientów do dostępnych stanowisk obsługi na zasadzie, kto pierwszy przybywa, obsługiwany jest jako pierwszy. Elektroniczna organizacja kolejki sprawdziła się jako narzędzie zwiększające wydajność obsługi o 35% i zmniejszające liczbę rezygnujących klientów nawet o 96%. Wprowadzając elektroniczną organizację kolejki do swojej firmy masz pewność, że to solidny system, zdolny do obsługi zwiększonego napływu gości.