Menu Zamknij

Dlaczego warto korzystać z barierek taśmowych z nadrukiem?

barierka z taśmą z nadrukiem

Jednym z często zadawanych nam pytań dotyczących rozwiązań bezpieczeństwa i produktów do zarządzania kolejkami jest „czy możemy je dostosować do naszych potrzeb?” Odpowiedź brzmi: tak!

Dobrze zaprojektowany, wysokiej jakości sprzęt jest wart inwestycji, ale odpowiednie produkty mogą zrobić dla Ciebie więcej niż myślisz. Dostosowanie wyglądu barierek nie tylko zapewnia rozwiązania i wyposażenie, których potrzebujesz, aby lepiej zarządzać ruchem ludzi, ale może także stworzyć odpowiedni wizerunek i pomóc zwiększać przychody.

barierka z taśmą z nadrukiem

Barierki Tensabarrier  są doskonałym przykładem koncepcji „podwójnej funkcji”. Pozwalają kontrolować dostęp do obszaru, natomiast gdy są nie używane, taśma jest zwijana. Możliwość zastosowania cyfrowych nadruków na taśmach Tensabarrier to dodatkowy atut. Czytaj dalej i dowiedz się , jak wykorzystać niestandardowe drukowane bariery ochronne i systemy zarządzania kolejkami.

Personalizacja przestrzeni

Niezależnie od tego, czy organizujesz wydarzenie, zarządzasz atrakcją turystyczną, centrum handlowym czy lotniskiem, zawsze chcesz stworzyć atrakcyjną lokalizację, którą klienci chcą odwiedzić. Być może wiesz, że Twoja przestrzeń wymaga zmian? Możesz sprawić, że będzie bardziej interesująca i efektywna jednocześnie.
Personalizacja barierek w kolejce oznacza, że będą wyglądać przyjaźnie, niezależnie od tego, czy zastosujesz je w lokalu czy do organizacji jakiegoś wydarzenia.Wykonaj nadruk z logo i użyj firmowych kolorów na wybranych produktach Tensabarrier, aby poprawić wizerunek. marki na wybranych rozwiązaniach Tensator, aby poprawić komunikację albo wybierz kolor bariery.

Pomoc w znalezieniu drogi

Przyciągające uwagę oznakowanie może pomóc znaleźć drogę i poprawić jakość obsługi klienta. Pozbądź się stresu związanego z odwiedzaniem nieznanego miejsca lub orientowaniem się w otoczeniu, gdzie przebywa dużo ludzi.
Nasze InQ-Totem™ i InQ-Portal™ to dwa dobrze widoczne rozwiązania, które pomagają klientom zlokalizować określone punkty (początek kolejki, punkty płatności itp.). Ułatwiają one kierowanie przepływem pasażerów, ale mogą również wyświetlać wybrane obrazy lub informacje tekstowe. Innym sposobem zasygnalizowania, co należy zrobić, jest użycie koloru. Możesz użyć kolorowej taśmy Tensabarrier, aby na przykład zidentyfikować różne ścieżki dla pasażerów na lotnisku wyróżnić drogi ewakuacyjne lub drogi dla VIPów.

Poprawa bezpieczeństwa klientów i pracowników

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo za pomocą barierek. Stworzenie przejrzystego układu wolnego od przeszkód pomaga zapobiegać wypadkom. Bardzo ważne jest również odgradzanie miejsc stwarzających ryzyko potknięcia czy poślizgnięcia, na przykład mokra podłoga. Podobnie, zagradzanie dostępem do obszarów wyłączonych z użytkowania, na przykład niedziałająca winda, poprawia jakość obsługi klienta.
Dostosowywanie niektórych produktów pomaga chronić osoby przebywające na lotnisku. Wybór kolorowych taśm sprawi, że będą bardziej widoczne. Natomiast produkty o wysokiej widoczności jak taśmy odblaskowe NightView(TM) i taśmy ostrzegawcze pomogą odgrodzić miejsca niebezpieczne/dostępne tylko dla osób uprawnionych i świetnie sprawdzą się na zewnątrz budynków.

Więcej wskazówek na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy w tym poście.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać indywidualne porady konsultanta Tensator.