Menu Zamknij

Sea life London Aquarium kontroluje tłumy z grupą Tensator

Oceanarium SEA LIFE London Aquarium posiada jedną z największych kolekcji gatunków flory i fauny morskiej w Europie. Przy ponad 600 różnych gatunkach pogrupowanych na trzech oddzielnych piętrach, oceanarium odwiedza ponad milion turystów rocznie. W wyniku rosnącej liczby odwiedzających, SEA LIFE London Aquarium skontaktowało się z firmą Tensator, światowym liderem w dziedzinie organizacji kolejki, w celu zmodernizowania obszaru kolejki i skrócenia czasu oczekiwania gości.

W odpowiedzi firma Tensator dostarczyła Tensaguide® Plus, rozwiązanie będące częścią linii produktów Tensabarrier®. To wysoce konfigurowalny, modułowy system barierek, który pomaga kierować klientów i optymalizuje przepływ ludzi. Dzięki zastosowaniu paneli multimedialnych do promowania SEA LIFE London Aquarium, rozwiązanie Tensaguide® Plus pozwala akwarium łączyć nowoczesne wzory z funkcjonalnością.

Andrew Wallace, szef działu technicznego w SEA LIFE London Aquarium, wyjaśnia powody wdrożenia instalacji:

„Potrzebowaliśmy nowego rozwiązania prezentującego gościom prawdziwą jakość oceanarium SEA LIFE London Aquarium od pierwszej chwili, gdy wchodzą do obiektu. Potrzebowaliśmy systemu do organizacji kolejki oferującego walory estetyczne, ale jednocześnie na tyle mocnego, aby obsłużyć ogromną liczbę odwiedzających.

„Będąc popularną atrakcją turystyczną, akwarium regularnie gości szereg imprez firmowych, dzięki bliskiemu sąsiedztwu z Coca-Cola London Eye i innymi najważniejszymi zabytkami w mieście. Wszechstronność tego nowego systemu organizacji kolejki pozwoli nam dostosować grafikę wyświetlaną na panelach multimedialnych w zależności od potrzeb różnych organizowanych u nas imprez”.

Kevin Hickson, Dyrektor Generalny Grupy Tensator, dodaje:

„W przypadku SEA LIFE London Aquarium odwiedzanego przez ponad milion gości rocznie, strategicznie zaprojektowany system organizacji kolejki ma kluczowe znaczenie dla zredukowania zatłoczenia do minimum i dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

„Jest to nie tylko istotne z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa, ale także nowy system organizacji kolejki ma na celu skrócenie czasu oczekiwania i poprawę poziomu obsługi klienta – kluczowe wskaźniki wydajności w odniesieniu dla atrakcji turystycznych i rozrywki.

„System Tensabarrier® okazał się wspaniałym narzędziem do radykalnej poprawy tych wskaźników w innych dużych atrakcjach turystycznych i z niecierpliwością czekamy na pomiar wpływu tej instalacji na SEA LIFE London Aquarium w najbliższych miesiącach”.

Więcej informacji na temat rozwiązań grupy Tensator służących do organizacji kolejki można uzyskać odwiedzając naszą stronę www.tensatorgroup.com.